O nás

Pracujeme srdcem a myslíme hlavou. Dodržujeme termíny a závazky, komunikace s námi je příjemná a věcná. Realizaci provádíme již od projektového zadání nebo i na základě hotového projektu klienta.

Díky naším dlouholetým zkušenostem dokonale známe optimální průběh zakázky. Nenecháme vás udělat nesprávné rozhodnutí. Přebereme odpovědnost za stavbu, kompetentně navrhneme časový plán vzhledem k technické náročnosti stavby, požadavkům a představám klienta, zvoleným materiálům a technologiím i stávajícího počasí.

Orientujeme se v současných trendech, dodavatelích, materiálech, související legislativě i bezpečnostních zásadách. Od začátku hrajeme s našimi klienty čistou a otevřenou hru podloženou přesnou cenovou kalkulací a reálným harmonogramem prací. 

 

GFX | fotografie | rekonstrukce-ploche-strechy-bd-zalesi-18.jpg

 

Naše certifikáty

Certifikát pro pana Jiřího Svobodu Firestone Building Products -  - UltraPly IPO  Certifikát pro pana Libora Hanuše - Firestone Building Products - UltraPly IPO       Certifikát pro pana Jiřího Svobodu a Libora Hanuše - Hydroizolační fólie DEK       Certifikát pro pana Libora Hanuše o odborné způsobilosti k montáži hydroizolačních fólií FATRAFOL       Certifikát - Autorizace k pokládce BAUDER fóliový systémCertifikát pro pana Jiřího Svobodu a Libora Hanuše na aplikaci hydroizolačních asfaltových pásů       Certifikát pro pana Jiřího Svobodu na aplikaci hydroizolačních fólií na bázi PVC, Sika       Certifikát pro pana Jiřího Svobodu na aplikaci Dektherm, Dektherm Mineral          Certifikát pro pana Jiřího Svobodu na provádění montáží kotvících prvků ROOFIX       Certifikát pro pana Libora Hanuše na provádění montáží kotvících prvků ROOFIX