Foto

Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby

Izolace ploché střechy

Rodinné domy

Plochá střecha je u rodinných domů častým řešením. Toto řešení umožňuje maximální využití vnitřního vytápěného prostoru. Při správné volbě materiálů včetně všech systémových prvků a vysoké kvalitě realizace detailů i celku se jedná o ideální volbu. Profesionálně realizovaná plochá střecha je dlouhodobě spolehlivá.

Popis

U rodinných domů se v dnešní době rekonstrukce střech skládají jak z dodávky nové hydroizolace, tak ze zateplení. Lze využít relativně snadné rekonstrukce střechy ke zvýšení tepelného komfortu celého interiéru. Kvalitně vybraná a provedená tepelná izolace střechy dokáže pracovat s termo regulací v chladném i teplém období. V době topné sezony zabraňuje velkému úniku tepla a udržuje příznivou teplotu v celém objektu. Dobře izolovaná střecha dokáže výrazně snížit náklady na vytápění. Zateplení střechy odstraní tepelné mosty, srážení vlhkosti a rozšíření plísní. V době horkého letního počasí zateplení střechy pomáhá udržet komfortní chladnější klima.

Izolace střech provádíme u všech typů nemovitostí bez ohledu na stáří budovy. Spolupracujeme výhradně se spolehlivými a osvědčenými výrobci hydroizolačních fólií a dalších vrchních materiálů. S pokládkou máme letité zkušenosti a disponujeme veškerým potřebným profesionálním vybavením. Kvalitní materiály zvýší hodnotu nemovitosti, přispějí k jejímu lepšímu stavu i delší životnosti.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit. V rámci nezávazné konzultace vám přiblížíme možnosti úprav a změn, jejich finanční i časovou náročnost. V případě spolupráce jsme schopni vám zajistit kompletní dodávku materiálů, prací i veškeré potřebné administrativní úkony.

Podobné reference

Skladba ploché střechy z PVC fólie Fatrafol 818

Skladba ploché střechy z PVC fólie Fatrafol 818

Realizace skladby ploché střechy. Skladba bude v budoucnu sloužit jako zelená střecha.

Zateplení ploché střechy rodinného domu

Zateplení ploché střechy rodinného domu

Zateplení ploché střechy rodinného domu a dodávka nové hydroizolační vrtsvy z PVC Fatrafol 810.

Realizace střechy novostavby RD Dubeč

Realizace střechy novostavby RD Dubeč

Kompletní realizace střechy rodinného domu.

Všechny reference

Poptávka

Volejte
777 005 599
nebo

Domluvte si s námi schůzku