Foto

Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby

Izolace ploché střechy

Průmyslové objekty a haly

Plochá střecha průmyslových objektů a hal je zásadní konstrukcí objektu v oblasti tepelných ztrát. Množství složitých detailů je vzhledem k velikosti střechy vždy nízké. Rekonstrukce ploché střechy průmyslových objektů a hal, tak není vzhledem k jejich ploše náročnou technickou ani finanční záležitostí.

Popis

Průmyslové objekty, haly a výrobny jsou vždy realizovány s jinými nároky než obytné domy. Střecha zaujímá výraznou plochou a logicky tak působí jako hlavní činitel v úniku tepla nebo jeho kumulace. Kvalitně dodaná plochá střecha může výrazně zlepšit tepelný komfort uvnitř stavby a zároveň snížit náklady na provoz a vytápění. Kvalitně zvolená hydroizolační vrstva zajistí dlouhodobou životnost dodaného řešení.

Kvalitně provedená střecha dokáže účinně zabraňovat přirozenému úniku tepla. Zásadně tak sníží náklady na vytápění. V letním období působí opačně, udržuje příznivé chladnější klima. Zabraňuje kumulaci tepla, nevstřebává UV záření, ale naopak jej odráží. Důležité jsou také hydroizolační vlastnosti. Správně volená skladba a správné detailové provedení ploché střechy zabraňuje srážení vlhkosti, vyloučí tepelné mosty a zamezí tak vzniku či rozvoji plísní.

Izolací střechy zvýšíte hodnotu i užitnost každé provozovny. Průmyslové objekty s malou investicí do izolace střechy nabídnou lepší pracovní nebo skladové podmínky, sníží Vaše náklady a prodlouží životnost stavby. Rádi pro vás zpracujeme návrh a kalkulaci, doporučíme vám nejvhodnější materiály i způsob realizace. V případě spolupráce jsme schopni zajistit dodávku materiálu, realizovat kompletní rekonstrukci i převzít veškeré administrativní úkony.

 

Podobné reference

Skladba ploché střechy halového objektu - Jirny

Skladba ploché střechy halového objektu - Jirny

Realizace skladby ploché střechy halového objektu. Parozábrana z PE fólie, zateplení minerální vatou a mechanicky kotená PVC fólie.

Skladba ploché střechy haly - 15.000 m2

Skladba ploché střechy haly - 15.000 m2

Skladba ploché střechy halového objektu o velikosti 15.000 m2. Parozábrana z PE fólie, zateplení minerální vatou a mechanicky kotená PVC fólie.

Skladba ploché střechy halového objektu o velikosti 13.000 m2

Skladba ploché střechy halového objektu o velikosti 13.000 m2

Realizace skladby ploché střechy halového objektu. Parozábrana z PE fólie, zateplení minerální vatou a mechanicky kotená TPO fólie.

Všechny reference

Poptávka

Volejte
777 005 599
nebo

Domluvte si s námi schůzku