Články

Mají ploché střechy více výhod, nebo nevýhod?
V minulosti ploché střechy neměly příliš dobrou pověst a v myslích Čechů zůstávají stále zaryté jako něco, na co se nelze spolehnout. Od dob střech, do nichž zatékalo, však technologie významně pokročily, a pokud je plochá střecha provedena správně, není se čeho obávat.
Příjemné klima v domě? Kvalitní izolace a zelená střecha
Léta jsou v posledních letech v našich končinách neobvykle horká. Že se situace změní, se moc očekávat nedá. Přece jenom se planeta Země otepluje. Je tedy na čase tomuto trendu uzpůsobit naše bydlení. A ne, nemusíte si pořizovat klimatizaci.
Ploché střechy jako zelená oáza klidu, terasa i parkovací stání
Popularita plochých střech stoupá. Oblíbené jsou zejména ve městech, kde betonovému prostředí dodají trochu přírody. Co by měli vědět ti, kteří o zelené ploché střeše přemýšlí?
Proč musí být ploché střechy vyspádované?
Ploché střechy opět získávají na popularitě. Díky moderním možnostem hydroizolace nabízí mnohem větší možnosti, mohou posloužit jako terasa, parkovací stání či zelená zahrada. Vždycky ale musí být správně vyspádované, jen tak budou sloužit dlouho.
Dejte svojí střeše nový rozměr – zelený
O Praze se říká, že je městem věží. Představte si, že by se o Česku říkalo, že je zemí zelených střech. Upřímně, snažíme se svou nabídkou, poctivým řemeslem a kvalitní službou k tomuto pohádkového scénáři přispět.
Ploché střechy vyžadují péči
Ploché střechy jsou stejně namáhané jako šikmé. Pokud je závada odhalena zavčasu, dochází pouze k lokálním opravám. V případě, že jsou poruchy rozsáhlejší, je nutné pustit se do kompletní rekonstrukce.
 Ploché střechy jsou levné a efektivní
Střecha představuje jednu ze stěžejních součástí jakéhokoliv domu. Existuje v celé řadě variant. Chcete-li ovšem ušetřit a mít komfortní zakrytí vašeho domu, pak je plochá střecha vynikající volbou.
Ploché střechy
Plochá střecha je speciální typ střešní konstrukce se sklonem do 5º. Přestože byla v minulosti často označována jako nespolehlivá, v dnešní době opět získává na popularitě a obzvláště ve městech nachází mnoho dalšího využití.