Foto

Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby
Foto detailu služby

Izolace ploché střechy

Záchytný systém proti pádu osob

Splňujeme povinnost ochránit pracovníky pohybující se ve výškách, která je ukotvena v zákoně č. 309/2006 Sb. Instalací záchytného systému tuto zákonnou povinnost splníte i vy. A nejen to. Uděláte maximum pro vytvoření bezpečných pracovních podmínek pro své i najaté pracovníky v případě budoucích zásahů na střeše jako je například revize komínů.

Popis

ROOFIX - záchytný systém    Střešní záchytný systém ROOFIX - logo

Lhostejno, jestli je to lano nerezové nebo textilní, prostě vás musí chytit. Záchytný systém ROOFIX má v sobě důmyslný systém kotvících bodů, které fungují. Na každý pád vás chytí! I když jste na jakémkoli místě na střeše, na římse, ve světlíku, u komína nebo prostě za hranou, nespadnete. Oblečete se do speciálního postroje, který má v sobě tlumič pádu a lanostopem se propojí s kotvícím bodem nebo s lanem, které je natežené mezi kotvícími body. V tom případě vás vždycky zachytí, i když v rizikovém okamžiku můžete mít dojem, že padáte.

 

Abychom si byli jisti, že nespadnete, dodržujeme veškeré bezpečnostní normy. Především v rámci naší specializace, jíž jsou rekonstrukce a opravy plochých střech a fasád. Stále se snažíme co nejvhodnějším způsobem zajistit, abyste se mohli cítit jako na pevné zemi, byť jste vlastně často ve vzduchu.

 

Abychom byli co nejvíc profi, úzce spolupracujeme se společností Roofix, která je výrobcem zádržných a záchytných systémů. Kupříkladu už v roce 2015 uvedla na český trh kotvící body dle normy ČSN EN 795. Jistě nemusíme zdůrazňovat, že splňuje povinnost ochránit pracovníky pohybující se ve výškách, která je ukotvena v zákoně č. 309/2006 Sb. o bezpečnosti práce a ochrany zdraví zaměstnanců, o požadavcích na pracoviště a pracovní prostředí, pracovní prostředky a zařízení, organizace práce, pracovní postupy a bezpečnostní značky.

 

  • Disponujeme certifikací na montáž a následné revize systému Roofix po dobu životnosti systému
  • Zpracujeme projekt
  • Garantujeme férové ceny
  • Poskytujeme záruční a pozáruční servis
  • Jsme ideálním partnerem pro majitele objektu

 

 

Záchytný systém Roofix

Podobné reference

Všechny reference

Poptávka

Volejte
777 005 599
nebo

Domluvte si s námi schůzku