Hydroizolace

Izolace spodní stavby

Podobně jako u střechy je pro základy a spodní stavbu klíčové, aby byly vodotěsné. Hydroizolační schopnost musí být zajištěna jak v ploše, tak v detailech ukončení a ve všech prostupech. Správně realizovaná izolace základů a spodní stavby se promítne na větší úspoře tepla na vytápění.

Popis

Historicky nebyla při výstavbách bytových i rodinných domů izolace základů prováděna s důslednou pečlivostí. V průběhu let došlo k výraznému posunu ve využívání lepších materiálů i technologických postupů. Špatně izolované základy zapříčiňují nejčastěji vzlínání vlhkosti, špatnou regulaci tepla a tepelné úniky.

Rekonstrukce izolace základů přinese okamžité zlepšení v mnoha směrech. Prodlouží životnost domu, zlepší jeho vzhled, přímo zvýší tržní hodnotu celé nemovitosti.

Přispěje také lepšímu hospodaření s teplem. Minimalizací úniků tepla sníží náklady na vytápění. Důležitá je také ochrana před vznikem a rozšířením nebezpečných plísní. Spodní patra bytových domů a rodinných domů jsou často využívány jako skladové a úložné prostory. Vysoká vlhkost a nízká teplota může poškodit nebo zcela znemožnit uložení potravin, může poškodit cyklistické a jiné sportovní vybavení.

Rádi Vám přiblížíme možnosti a pomůžeme reálně posoudit stav Vašeho objektu. V oboru se pohybujeme s letitou zkušeností. Dokážeme vyhodnotit a správně navrhnout ideální postup i vybrat vhodné materiály. Izolaci základů můžeme provádět po obvodu celého domu nebo spodní základní ploše, nebo v navržených a nejvíce zatížených částech. Zajistíme pro vás kompletní služby od návrhu po dodání materiálu a realizace všech prací. Vždy dbáme na dodržení sjednaných termínů i cen. Při práci postupujeme ohleduplně a veškeré činnosti realizujeme s maximální pečlivostí.

Podobné reference

Všechny reference

Poptávka

Volejte
777 005 599
nebo

Domluvte si s námi schůzku